עיסויים  
ספא ללא גבולות | אודות | מבצעים Online | ספא בדרום | צור קשר

עיסויים

הסיטואציה המוכרת - אתם מסיימים את היום עם עייפות מצטברת, לחץ שלא מרפה מכם ושרירים תפוסים, ומה הפתרון הכי טוב לכל אלה אם לא עיסוי מפנק בספא? עיסויים בדרום מיועדים לתושבי דרום הארץ, בעיקר באזור אשדוד ואשקלון, המתמודדים עם לחצים נפשיים לא פשוטים בעקבות המצב הביטחוני. עיסויים באשקלון וכן עיסויים באשדוד, בבתי הספא המובילים באיזור, יכולים לסייע להרגעה כללית של הגוף והנפש, ולהוציא אתכם מחוזקים ובריאים יותר. ברגע לפני שאתם מזמינים תור לעיסוי בספא- ישנם מספר דברים שכדאי לכם לדעת לפני, במהלכו  של העיסוי וגם לאחר סיומו:
 
מספר בירורים לפני העיסוי
דבר שמאוד חשוב לברר הוא נושא המחירים ולבדוק מה כלול במסגרת המחיר. מחירי העיסוי באשדוד או באשקלון, בין בית ספא אחד לשני באזור הדרום, יכולים להשתנות- לרוב הם נעים בין 220 -300 ₪ לעיסוי באורך זמן ממוצע של כ- 50 דקות. אופציה נוספת שיכולה לחסוך לכם בעלויות היא חבילות הספא- רוב מכוני הספא מציעים חבילות המשלבות בין טיפול או מספר טיפולים לבחירה לשימוש במתקני הספא כגון סאונה וחמאם, ובמקרים מסוימים גם כוללים מזון ושתייה. כדי למנוע אי נעימויות תוכלו לברר מראש אם העיסוי נעשה בבגדים, בעירום חלקי או מלא. מידת האגרסיביות של הטיפול פתוחה לשינויים ,כך שאתם יכולים לבקש מסאז' חזק או עדין יותר לפי הצורך וההעדפה שלכם. במידה וידועה לכם רגישות מסוימת שעלולה להיות לכם לסוג מסוים של שמן עדכנו את הספא מראש.
 
מהלך העיסוי עצמו
במידה והעיסוי חלש או חזק מדי לטעמכם הודיעו למעסה ובקשו לשנות את סוג המגע, כנ"ל גם במקרים של עיסויים בדרום חזקים מאוד כגון עיסוי רקמות עמוק. חשוב לשתף את המעסה גם בחוסר נעימות מחדר הטיפולים עצמו, כמו למשל אם קר או חם לכם מדי או שהאור חזק מדי. שתפו את המעסה טרם תחילת העיסוי מהם האזורים המתוחים או הכואבים יותר שאתם מעוניינים למקד בהם את הטיפול ולשחרר אותם. אם העיסוי נעים לכם שתפו גם כן את המעסה כדי שיוכל לקבל אינדיקציה אם להמשיך במידת החוזק והמגע שהוא מפעיל בזמן העיסוי. נשמו נשימות עמוקות במהלך הטיפול- כך תוכלו להביא את גופכם למצב רגיעה מוחלט ולהפוך את העיסוי בספא בדרום לאפקטיבי יותר.
בסיום העיסוי
בתום העיסוי הקפידו לשתות הרבה נוזלים- דבר התורם לגוף להתנקות מהרעלים שהשתחררו במהלך העיסוי. העדיפו להעביר את הזמן שלאחר העיסוי בפעילות רגועה כגון מנוחה בישיבה או יציאה להליכה איטית על מנת להרגיל את הגוף למצב הרגוע בו הוא נמצא.