ניתוחי עפעפיים  
ספא ללא גבולות | אודות | מבצעים Online | ספא בדרום | צור קשר

ניתוחי עפעפיים כדי שהבעות הפנים יתאימו לרגשות שבפנים

ניתוחי עפעפיים, בין השאר מתקנים בעיה מעיקה אשר מטרידה רבים מאתנו והיא שהבעות הפנים שלנו לא תואמות את מה שאנחנו חשים. על פניו, לא נראה הדבר כרציני במיוחד, אך עם הזמן, עם הגידול בשקים תחת העיניים או בנזילת העור שמעל העיניים מטה, לכיוון העין, נרגיש איך פנינו מתעוותות יותר ויותר ומתנתקות מהפנים שלנו. גם כאשר אנו שמחים ועולזים, הבעות פנינו ייוותרו עייפים עד כדי עצובים. ניתוחי עפעפיים מתקנים את הפגמים ופוטרים אותנו מהצורך התמידי להסביר את תחושותינו כי הפנים שלנו מקשות על הקריאה הטבעית שלהן.

לא רק עם חברינו הקרובים תיווצר בעיה של הבנת הבעות פנים בגלל השקים שיתהוו מתחת לעינינו או מעליהן, למעשה, הבעיה העיקרית תהיה באינטראקציה עם אנשים חדשים או מזדמנים בחיינו. ללא ביצוע של ניתוחי עפעפיים להסדרת הבעיה, אנו נסתובב בעולם עם מבע פנים עגום ובלתי מזמין בעליל. כמה אנשים אתם מכירים שמעוניינים להכיר סוג כזה של אנשים? מילא אם באמת הייתם מופנמים ובלתי מרוצים מהחיים, אז מבע פניכם היה תואם את רגשותיכם, אבך כשהוא לא, כשהפנים לא מייצגות את מה שהולך בתוככם ולמעשה מונעות מכם אינטראקציות ויצירת קשרים חדשים, העניין הופך מתסכל עם הזמן. בחירה לבצע ניתוחי עפעפיים פותרת את הבעיה ומחזירה לכם את השליטה במה שפניכם יביעו לציבור סביבכם, במקום שהאישיות שלכם תהיה קבורה, חסרת אונים, מאחורי פרצוף עצוב תמידית.

בהמשך ישיר לנ"ל, חשיבות ניתוחי עפעפיים טמונה בערך הרב ששמים על חיוכים. חיוכים, אתם וודאי אומרים לעצמכם, מחייכים עם הפה, אז איך ניתוחי עפעפיים קשורים לעניין? אבכן, חיוכים אמיתיים, כאלה שנעשים מכל הלב, משנים גם את זווית העין. אנשים חשים שהחיוך שלכם כנה יותר, אמיתי ומדבר אם אתם מחייכים עם כל הפרצוף ולא רק חושפים שיניים לבנות. כאן, מן הסתם, מגיעה חשיבות ניתוחי עפעפיים, שכן בלעדיהם, בלי הסרת העור או השומן שהצטבר לשקים מתחת ומעל העין, גם החיוכים הכי טהורים שלכם לא יתקבלו כפי שתרצו, כי יהיה קשה לראות אותם דרך הצטברות העור העודף. אתם אולי לא בטוחים שרק בשביל לחייך כמו שצריך, שווה לבצע ניתוחי עפעפיים, או כל ניתוח אחר כמו ניתוח אף לגברים, אבל שימו לב כמה העולם מחייך אליכם כאשר אתם מסוגלים לחייך אליו. אנשים נוטים להיות יותר חביבים ונחמדים לאלו שמחייכים אליהם בכל תחומי החיים וכאשר נמנעת מכם האפשרות לבצע פעולה בסיסית זו בצורה מיטבית, אתם, בשלל הפנים של החיים, נפגעים מכך. ניתוחי עפעפיים מעלימים את גורם הפגיעה ומחזירים לכם את היופי שלכם, ואת הבעות הפנים שלכם.

כמובן שניתן להביע רגשות דרך הבעות פנים, גם עם עפעפיים נפולות ושקים מתחת לעיניים, גם בלי ניתוחי עפעפיים יש לכם סיכוי לחיות חיים שלמים ומספקים, אבל יהיה לכם יותר קשה, ניתוחי עפעפיים מסירים מכם את המגבלה ומנקים מפניכם את המסכה שבליית ברירה נוצרה עליהן.